fix bar

Angieski w biznesie

Specjalizujemy się w łączeniu General English i Business English z dużym naciskiem na komunikatywność czyli mówienie, rozumienie ze słucho oraz czytanie i pisanie.

Nasze zajęcia ukierunkowane są na maksymalne używanie wszystkich funkcji językowych jednocześnie: mówienia, rozumienia ze słuchu, czytania oraz pisania. Podczas zajęć korzystamy z własnych materiałów lub wybierany jest podręcznik z aktualnie dostępnych na rynku. Korzystamy również z materiałów autentycznych – nagrań i filmów video, związanych z branżą uczestników kursu oraz aktualnych artykułów magazynów takich jak The Economist, The Times, Guardian czy Wired.
Bogate doświadczenie pozwoliło nam na wypracowanie metody dzięki której początkujący użytkownik języka szybko staje się komunikatywny a bardziej zaawansowany systematycznie wzbogaca zasób słów dzięki czemu jest w stanie poprowadzić nie tylko nieformalną rozmowę ale również biznesową wymagającą szczegółowych ustaleń.

Nasz adres

W celu uzyskanie szczegółowych inforamcji na temat naszej działalności, zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby.

Dworcowa 35, 86-010 Koronowo

kontakt@monikaizbaner.pl