fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar

O nas

O nas

Nasi lektorzy to zgrany zespół ludzi z pasją i bardzo bogatym doświadczeniem zawodowym. Nasze zamiłowanie do gotowania, sportu czy sztuk pięknych znajduje swoje odzwierciedlenie w projektowanych przez nas zajęciach. Dzięki temu możemy śmiało powiedzieć, że uczymy czegoś więcej niż tylko języka.

Z myślą o naszych małych i dużych klientach wybraliśmy lokalizację, która jest blisko dwóch szkół i przedszkoli, z łatwym dojazdem i możliwością parkowania (niedaleko są też najlepsze lody w Koronowie.

Do dyspozycji naszych uczniów są dwie przestronne sale oraz kuchnia, w której odbywają się zajęcia z gotowania po angielsku, łazienka i wygodna poczekalnia dla rodziców. Sale lekcyjne są wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny. Uczniowie do swojej dyspozycji mają bogato wyposażoną bibliotekę z literaturą piękną w języku angielskim oraz pomocami naukowymi, stanowisko komputerowe i kącik wypoczynkowy.

Kilka razy do roku w nagrodę za wytęrzoną pracę na lekcjach oferujemy naszym kursantom zajęcia z gotowania w języku angielskim. Ta prosta metoda przynosi niesamowity efekt motywujący do pracy, daje dużo radości dzieciom w każdym wieku i przekłada się rewelacyjnie na przyswajanie praktycznego słownictwa.

Prawie dziesięć lat istnienia szkoły na rynku oraz wybitny kapitał ludzki jakim dysponujemy pozwoliły nam na wypracowanie metod uczenia, które prowadzą do szybkiego postępu w nauce. Nasze zajęcia ukierunkowane są na maksymalne używanie wszystkich funkcji językowych jednocześnie: mówienia, rozumienia ze słuchu, czytania oraz pisania z dużym naciskiem na komunikatywność. Podczas zajęć korzystamy z własnych materiałów oraz wybierany jest podręcznik z aktualnie dostępnych na rynku. Korzystamy również z materiałów autentycznych – nagrań i filmów video oraz z nowoczesnych platform edukacyjnych i aplikacji mobilnych. Rozbudzamy u naszych kursantów zamiłowanie do czytania literatury pięknej przez co poszerzają swój zasób słów i struktur gramatycznych. A przede wszystkim umożliwiamy praktyczne obcowanie z językiem angielskim, między innymi przez gotowanie, zgodnie z maksymą Konfucjusza: "Powiedz mi, a zapomnę, pokaż mi, a zapamiętam, pozwól mi zrobić, a zrozumiem."

Mamy do Państwa dyspozycji szeroką gamę kursów zarówno grupowych jak i indywidualnych. Wielkość naszej szkoły pozwala nam na budowanie grup zgodnie z poziomem zaawansowania oraz elastyczną zmianę nawet w trakcie roku.

Nasz adres

W celu uzyskanie szczegółowych inforamcji na temat naszej działalności, zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby.

Dworcowa 35, 86-010 Koronowo

kontakt@monikaizbaner.pl

+48 790 734 434